Opublikowano dnia 29 marca 2012Brak odpowiedzi
Kredyt Plus Legnica

Kredyt Plus Legnica ma w swojej ofercie pożyczki :

Pożyczka Chwilówka w Kredyt Plus – przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą a także rolników i emerytów, rencistów.Pożyczka ta może być przeznaczona na dowolny cel. Kwota jaką można pożyczyć w ramach tej pożyczki to 100 do 700 zł.Kwotę należy zwrócić w przeciągu 2 miesięcy.Wnioski rozparzane są bez sprawdzania w BIK i bez zaświadczeń.Aby uzyskać tą pożyczkę w Kredyt Plus Legnica wystarczy dowód osobisty.

Pożyczki gotówkowe – Kwota pożyczki waha się w przedziale od 500 do 7 tysięcy złotych.Bez sprawdzania w BIK i zbędnych formalności.Wypłata pożyczonej kwoty następuje w dniu zatwierdzenia wniosku.

-Pożyczka pod zastaw w kwocie od 500 do 300 000 zł . Jest to pożyczka oferowana osobom które posiadają swoją własność – samochód , nieruchomości które mogą zostać zastawione na poczet pożyczki.

Kredyt samochodowy – Bardzo szybka decyzja kredytowa.Spłata kredytu do 120 miesięcy.Możliwość pokrycia całości opłat związanych z kupnem samochodu.Wniosek rozpatrywany jest bezpłatnie.Kredyt na samochód udzielany w takich walutach jak : PLN,CHF,USD,EUR.

Kredyt hipoteczny – Wartość kredytu hipotecznego nawet do 110% wartości nieruchomości.Kredyt udzielany jest firmą a także cudzoziemcom.Możliwość uznania dochodów z zagranicy.

-Kredyty dla firm – kwota pożyczana jest bardzo szybko i może wynieść nawet do 150 tys zł.Nie potrzebujemy zaświadczeń z US i US.Pożyczkę przeznaczasz na cel dowolny.Nie trzeba się rozliczać z kredytu dla firm w Kredyt Plus Legnica.

Firma Finansowa „Kredyt Plus” Żemło powstała w 2003 roku i z powodzeniem świadczy usługi w naszym kraju. Poza wymienionymi usługami firma oferuje także UBEZPIECZENIA a także LEASING oraz Czyszczenie wpisów z BIK.

OPINIE o Kredyt Plus Legnica znajdziecie państwo w komentarzach oraz na forum internetowym.Serdecznie dziękujemy za wszelkie udzielone OPINIE o Kredyt Plus Legnica.Nadesłane OPINIE na maila udostępnimy wkrótce na naszych stronach.

Instytucja finansowa oferuje bardzo dużo stanowisk PRACY w swojej firmie.PRACA w Kredyt Plus to możliwość samorealizacji i podnoszenia swoich kwalifikacji.Zachęcamy do zapoznania się z ofertami PRACY.

KREDYT PLUS LEGNICA KONTAKT I ADRES:
ulica: Wojska Polskiego 11/1
59-220 Legnica
NIP 691-237-30-47
KRS 0000279855
TELEFON

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Kredyt Plus Legnica, 8.7 out of 10 based on 3 ratings