Opublikowano dnia 16 lutego 2011Odpowiedzi: 2
Pożyczki optima

Optima SA działa na rynku pożyczkowym od 1999 roku. Spółka do tej pory zatrudnia 100 pracowników i 350 przedstawicieli na terenie całego kraju.Optima SA udziela pożyczek i kredytów gotówkowych w domu pożyczkobiorcy.Klientami spółki są osoby średnio zarabiające które nie korzystają z oferty banków i innych instytucji finansowych.Optima SA nie jest bankiem jest instytucją pozabankową udzielającą pożyczek i kredytów gotówkowych.Głównym właścicielem spółki jest amerykański Dollar Financial Group a siedziba znajduje się w Gdańsku.

Żeby otrzymać pożyczkę Optima należy skontaktować się z firmą telefonicznie.A następnie umówić się z przedstawicielem firmy który odwiedzi nas w domu.Pożyczka w domu u klienta jest bardzo wygodną formą pozyskania gotówki oszczędzamy przede wszystkim swój cenny czas.Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna to w przeciągu 48 godzin możemy już się cieszyć z przyznanych pieniędzy.

Optima SA oferuje następujące pożyczki:

-Pożyczka Optima dla nowych Klientów indywidualnych w wysokości – od 200 do nawet 2800 zł;
-Pożyczki Optima dla Stałych Klientów w wysokości  – do 6000 zł;
-Pieniądze otrzymasz do domu w przeciągu 48 godzin
-Bez BIK i Zaświadczeń
-Brak haczyków oraz innych ukrytych kosztów
-Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej
-Okres udzielania pożyczki to 40 do 50 tygodni

Możliwość spłaty pożyczki na rachunek bankowy Optima SA bądź bezpośrednio w miejscu zamieszkania.Bezpośrednie telefony kontaktowe znajdują się w województwach:Pomorskim,Warmińsko-Mazurskim,Zachodniopomorskim,Wielkopolskim,Kujawsko-pomorskim,Łódzkim,Dolnośląskim.Opinie o pożyczkach w Optima są dostępne na naszym forum internetowym.Optima SA oferuję również prace w zakresie konsultantów i przedstawicieli handlowych.Oferty pracy w Optima SA są bardzo atrakcyjne.

Co to jest za firma Optima Pożyczki i dlaczego ją wybrać ?

Optima ma w swojej ofercie pożyczki jak i kredyty gotówkowe które oferuje w wygodny sposób za pośrednictwem swoich przedstawicieli w domu klienta. Konsultanci w rozmowie z klientem ustalają na jaką pożyczkę go stać i na jaką ratę miesięcznie może sobie pozwolić nie narażając domowego budżetu.

Jak wygląda spłata raty ?
Raty dopasowane są indywidualnie i wszystko wyjaśnia przedstawiciel firmy w domu klienta.
Jakie warunki należy wypełnić aby móc dostać pożyczkę Optima ?
O pożyczkę może się starać obywatel RP który posiada ważny dowód osobisty. Należny także przedstawić i udokumentować swoje dochody w postaci zaświadczenia z pracy bądź ZUS czy US. Klient musi także posiadać stałe zameldowanie na terenie RP.
Czy kredyt należny spłacać u przedstawiciela w domu czy można bezpośrednio przelewać ratę na państwa konto ?
Tak istnieje możliwość wyboru opcji spłaty kredytu gotówkowego na nasze konto.
Na jak dużą kwotę mogę liczyć ?
Dla stałych klientów Optima przygotowała wariant pożyczki do nawet 6 tysięcy złotych. Nowi klienci parabanku mogą pożyczyć maksymalnie kwotę 2800 złotych.
Jestem wpisany do BIK czy mogę starać się o pożyczkę gotówkowa ?
Bycie na liście BIK czy posiadanie pożyczek w innych instytucjach nie przekreśla Państwa z możliwości złożenia wniosku i starania się o pożyczkę w Optima.

Czy istnieje możliwość spłaty zobowiązania przed opłynięciem terminu zapisanego w umowie kredytowej ?

Zobowiązanie można spłacić w dowolnym dogodnym dla Państwa momencie.

Ile kosztuje rozpatrzenie wniosku kredytowego ?
Rozpatrzenie wniosku jest wolne od opłat.

Aby wziąć pożyczkę w Optima należy skontaktować się z firmą następnie umówić się z konsultantem po czym pozostaje tylko podpisać umowę pożyczkową.

Opinie o firmie Optima Pożyczki prosimy zamieszczać w komentarzach. Więcej o firmie na naszym forum internetowym kliknij.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Rating: 8.7/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
Pożyczki optima, 8.7 out of 10 based on 9 ratings

 • Arkadiusz Bokulski

  mam zamiar skorzystać z pożyczki w OPTIMA SA kto wyrazi jakąś opinie na ich temat ?? jak z kontaktem ?? jakie oprocentowanie ITP

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • Borys Szejk

   ja pewnego czasu wziołem tam pożyczke i byłem zadowolony … dośc szybko jak na Polskie warunki rozpatrzony wniosek i wszystko obyło się bez problemu a miałem złą historie w BIKu więc nie wiem może nie sprawdzali albo jakieś niedopatrzenie

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)