Opublikowano dnia 5 stycznia 2011Jedna odpowiedź
Pożyczki SKOK PIAST

Zdarzyło ci się nie otrzymać pożyczki w banku komercyjnym?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca to możesz przystąpić do SKOK Piast . Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe Piast udzielają pomocy finansowej w postaci pożyczek gotówkowych. SKOK Piast nie jest nastawiony na maksymalny zysk przez co ma niższe koszty własne. To sprawia że udzielają atrakcyjnych pożyczek i lokat dla swoich członków.

Kto może zostać członkiem SKOK „Piast” ?

Najważniejszy warunek to być osobą pełnoletnią. Następnie należny wypełnić deklaracje członkowską dostępną w dowolnej placówce.Należy także opłacić wkład członkowski i wpisowe i wykupić 1 udział w SKOK Piast.Następnym warunkiem jest wstąpienie do Stowarzyszenia „Towarzystwo Edukacji Finansowej”.Po spełnieniu tych kilku warunków jesteśmy już członkami SKOK-u.

Oferta Towarzystwa finansowego SKOK Piast dla klientów indywidualnych:

„Pożyczka na Twoją kieszeń” -Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz urządzić remont w mieszkaniu? Szukasz nowego sprzętu AGD czy RTV ?Jeśli odpowiedziałeś TAK chodzby na jedno pytanie ta pożyczka gotówkowa z minimum formalności jest dla ciebie.

Zalety Kredytu „Na Twoją kieszeń”:
-dowolny cel i dowolna kwota pożyczki gotówkowej
-Spłata nawet po 5 latach
-Bardzo niskie koszty przy przedterminowej spłacie

Kredyt konsolidacyjny i hipoteczny:Zamień wiele rat w innych instytucjach finansowych w jedną dużo niższą i tańszą.

Chwilówka „na Twoją kieszeń” – jest to szybka pożyczka na okres od 14 do 31 dni.Opinie użytkowników na temat tej pożyczki są bardzo pozytywne.Pożyczka udzielana zostaje bez zaświadczeń i sprawdzania w BIK-u.Więcej przeczytać można na forum.

Skok Piast oferuje również następujące lokaty:”eLOKATA”,JEDNODNIOWA LOKATA DZIEŃ I NOC,LOKATA PEWNY ZYSK,RACHUNEK SYSTEMATYCZNEGO OSZCZĘDZANIA PLUS,LOKATA TERMINOWA ZWYKŁA,LOKATA RENTIERSKA,”TWOJA INWESTYCJA” .

Pożyczki dla firm obejmują:Rachunek Tandem,Linia Kredytowa w rachunku Tandem i kredyt gospodarczy.

W ofercie SKOK-u są także ubezpieczenia,polisy,linie pożyczkowe,OPTIMUM – Grupowe Ubezpieczenie na Życie,PROMESA – Grupowe Ubezpieczenie dla Pożyczkobiorców,Ubezpieczenia Mieszkaniowe.

Ostatni bardzo szybki rozwój SKOK Piast przyczynił się do zwiększenia kadry i przyjmowaniu wiele osób do pracy w placówkach na terenie całego kraju.

Odziały i placówki SKOK Piast:Będzin,Bielsko-Biała,Bieruń,Bolesławiec,Chełm,Chocianów,Chorzów,Czechowice-Dziedzice,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Gliwice,Głogów,Jawiszowice,Katowice,Kętrzyn,Kęty,Kielce,Kutno,Legnica

,Lędziany.Lublin,Lubin,Łódź,Mikołów,Morąg,Oleśnica,Olkusz,Opole,Ostrowiec Świętokrzyski,

Oświęcim,Otwock,Pabianice,Posłęk,Piotrków Trybunalski,Płock,Polkowice,Pruszków,Skoczów,

Sosnowiec,Starachowice,Szczytno,Tychy,Warszawa,Wodzisław Śląski,Wola,Wrocław,Zamość,

Złotoryja,Żywiec,Przemyśl,Pszczyna,Racibórz,Rybnik,Rzeszów,

Barniewo,Brzeszcze,Bydgoszcz,Andrychów,Bartoszyce,Bełchatów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Pożyczki SKOK PIAST, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

 • sylwia

  przydałoby się żeby pracowali tam kompetentni ludzia nie tacy jak kierownik piasta z dębiu w Katowicach czy ta idiotka z dąbrowy górniczej co ciągle szczerzy te wielkie kły. Nawiasem mówiąc doradca ze skoku piast na dębie tez inteligencją nie grzeszy. pozdrawiam
  sylwia

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)