Opublikowano dnia 6 marca 2012Brak odpowiedzi
SKOK JAWORZNO

SKOK Jaworzno – Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „Jaworzno” rozpoczęła swoją działalność  w 1993 roku.W 2001 roku nastąpiło otwarcie nowych punktów SKOK Jaworzno poza terenem województwa śląskiego. SKOK Jaworzno oferuje Pożyczki i Kredyty gotówkowe dla osób prywatnych a także dla firm.W swojej ofercie ma również  Ubezpieczenia,Konta osobiste jak i lokaty.

Pożyczki i kredyty w SKOK Jaworzno :

Pożyczka diamentowa – jest to sztandarowa oferta pożyczki w ofercie SKOKu.Oprocentowanie kredytu to jedynie 11% w skali roku.Istnieje możliwość obniżki oprocentowania pożyczki diamentowej.Za rozpatrzenie wniosku kredytowego nie pobierana jest opłata.Brak prowizji.Istnieje możliwość połączenia dochodów współmałżonków.Kwota pożyczki już od 500 złotych, maksymalna kwota bez ograniczeń.

Pożyczka Złota w SKOK Jaworzno to oprocentowanie 15 % pod warunkiem kupienia udziałów w SKOKu.Rozpatrzenie wniosku 0 zł.Możesz pożyczyć do 100 tysięcy złotych bez poręczycieli.Pożyczka na okres od 1 do 36 miesięcy.

Pożyczka Chwilówka w SKOK Jaworzno – to oprocentowanie 15 % w skali roku.Decyzja pożyczkowa podejmowana jest całkowicie bezpłatnie.Pożyczka od 100 zł do 5 tysięcy bez poręczycieli.

Kredyt Standard – 0 zł opłaty prowizyjnej.Rozpatrzenie wniosku za 0 zł.Kredyt można przeznaczyć na konsolidacją innych kredytów.Oprocentowanie pożyczki to 22,90 % w skali roku.Kredyt już od 500zł bez formalności i poręczycieli.

Ponadto SKOK Jaworzno ma w swojej ofercie lokaty :  Lokata terminowa zwykła,Lokata Terminowa Rentierska,Lokata inwestycyjna,e-lokata,złota lokata,lokata kapitał.

OPINIE I KOMENTARZE na temat SKOK Jaworzno dostępne na naszej stronie www.Dziękujemy za przesłane OPINIE na email.Większość OPINII postaramy się zamieścić w naszym serwisie www i na naszym FORUM Internetowym.

Niektóre Placówki i oddziały SKOK Jaworzno:
Łowicz ul. Kozia 1
Piotrków Trybunalski ul. Słowackiego 28
Łódź ul. Nowomiejska 6a
Poznań ul. Głogowska 66
Poznań     ul. Święty Marcin 47
Szamotuły ul. Dworcowa 2
SKOK JAWORZNO Środa Wielkopolska ul. Powstańców 3
Czarnków ul. Zamkowa 7/1
Wojnicz ul. Rynek 28
Wieliczka ul. Słowackiego 10
SKOK JAWORZNO Zabierzów ul. Krakowska 6
Zakliczyn ul. Malczewskiego 7
Dębica ul. Kolejowa 28
SKOK JAWORZNO Bochnia ul. Kościuszki 1
Brzesko ul. Legionów Piłsudskiego 2
Bukowno ul. Kolejowa 37
Jasło ul. Rynek 3
Centrala SKOK „Jaworzno”
Jaworzno ul. Gwarków 2
Olkusz     ul. Szpitalna 11
SKOK JAWORZNO Skawina ul. Kazimierza Wielkiego 8a
Jaworzno ul. Szczakowska 2
Jaworzno ul. Sulińskiego 2
SKOK JAWORZNO Kielce ul. Sienkiewicza 49
Końskie ul. Piłsudskiego 39
Leszno ul. Słowiańska 31

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
SKOK JAWORZNO, 8.8 out of 10 based on 4 ratings