Opublikowano dnia 29 grudnia 2010Jedna odpowiedź
SKOK Kopernki Pożyczki i Lokaty

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. M.Kopernika (SKOK im. Mikołaja Kopernika) jest to instytucja finansowa oferująca usługi finansowe,zarejestrowana i działająca na zasadzie Spółdzielni. Członkowie Kasy to klienci którzy wspólnie oszczędzają, pożyczają i rozmnażają swoje pieniądze.
SKOS Kopernika oferuje następujące usługi finansowe:

Kredyty i pożyczki gotówkowe dla osób fizycznych-Chcesz wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel ? Skok Kopernik oferuje trzy możliwości:

Pożyczki chwilówki ( kredyt dla ciebie)-Jest to bardzo szybka ,tania i prosta pożyczka na okres zazwyczaj nie przekraczający 30 dni, a gotówkę otrzymujesz od ręki. Niejednokrotnie wystarczy tylko twój podpis i już pieniądze są w twojej ręce.Minimum formalności (dowód osobisty,prawo jazdy,paszport),bez zaświadczeń o zarobkach i sprawdzaniu w BIK-u i KRD sprawiają że jest bardzo atrakcyjna.

Linia pożyczkowa preferencyjna-Jeśli nie chcesz płacić stałych miesięcznych rat za kredyt a zdarzy ci się że będziesz potrzebował pieniędzy ta linia jest właśnie dla ciebie.Wystarczy założyć konto w SKOK Kopernik aby otworzyć swoją linie kredytową są to dodatkowe środki do wykorzystania na koncie.Linia pożyczkowa w SKOK jest przyznawana szybko, bez poręczycieli i zbędnych formalności.

Pożyczki dla małych firm i przedsiębiorców na założenie własnej działalności gospodarczej „Na Własny Rachunek”-Na firmowym druku SKOK Kopernik Przedsiębiorca oświadcza swoje dochody i to, że nie posiada zaległości ze składkami do US i ZUS. Decydującym jest wskazanie osoby poręczającej może to być osoba posiadająca Rentę,Emeryturę lub aktualnie pracująca.Może być to poręczyciel który wcześniej poręczał Przedsiębiorcy dotację z Funduszy Unijnych lub dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy.Maksymalna kwota pożyczki to 20 tys. dla nowych i 30 tys. dla starych klientów.

W Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej im. M.Kopernika możemy także oszczędzać pieniądze na lokacie dostępne jest 5 rodzai lokat:Lokata terminowa,Lokata rentierska,W każdej chwili,Lokata systematyczna,Lokata progresywna.Skok oferuje także konta ROR oraz Konto dla firm.

Wymagane dokumenty do pożyczki: Wypełnij formularze,Pokaż dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający tożsamość (np. paszport, prawo jazdy),Udokumentuj swoje dochody.Opinie na temat Skoku Kopernik są bardzo pozytywne i mnóstwo pozytywnych i pochlebnych opinii możemy przeczytać na wielu forach internetowych.Forum i opinie dostępne są na naszych stronach.

Odziały i placówki SKOK Kopernik znajdują się w następujących miastach: Bełchatów,Bielsko Biała,Będzin,Bytom,Chorzów,Czechowice,Czerwionka,Częstochowa,Dąbrowa Górnicza,Gliwice,Głogów,Jaworzno,Jelenia Góra
Katowice,Kędzierzyn – Koźle,Kielce,Knurów,Kraków,Legnica,Łódź,Mikołów,Mysłowice,Nowy Sącz,Opole,Ornontowice,Ostrów Wielkopolski,Oświęcim
Piekary Śląskie,Racibórz,Radom,Rybnik,Rzeszów,Świdnica,Tarnów,Wałbrzych,Wrocław,Ruda Śląska,Siemianowice Śląskie,Sosnowiec
Tarnowskie Góry,Tychy,Wodzisław Śląski,Zabrze,Żory,Żywiec.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Rating: 9.3/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
SKOK Kopernki Pożyczki i Lokaty, 9.3 out of 10 based on 6 ratings

 • ewa

  poszukuje pozyczki 8000 zarot do konca roku

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)